Питання-відповідь

Найпоширеніші питання Покупців Інтернет-магазину:

1. Який термін гарантії, наприклад, для мобільного телефону купленого в Інтернет-магазині?

Інформацію про термін гарантійного обслуговування кожного з товарів, представлених в нашому Інтернет-магазині, ви можете знайти на сторінці товару.

2. Що робити, якщо придбаний в Інтернет-магазині товар зламався?

Згідно з умовами гарантії необхідно звернутися до авторизованого сервісного центру або сервісний центр магазину. У разі виникнення питань щодо умов гарантії Ви можете звернутися в колл-центр магазину.

3. Правила повернення або обміну придбаного товару.

Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», Ви може повернути або обміняти придбаний товар в таких випадках: 

а) товар неналежної якості: 

Покупець має право обміняти або повернути непродовольчий товар неналежної якості на аналогічний при дотриманні умов гарантії; 

б) товар належної якості:

Згідно ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів» Покупець має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний за призначенням.

4. Як проходить вся процедура обміну або повернення товару?

Ви, як Покупець, повинен оформити письмову заяву із зазначенням Ваших вимог на ім'я директора магазину. При необхідності перевірки якості товару може бути проведена експертиза, в процесі якої встановлюється факт дотримання умов експлуатації і гарантійних умов, а також підтверджується достовірність фактів, викладених у заяві. Максимальний термін перевірки якості товару відповідно до п. 6 ст. 8 Закону України «Про захист прав споживачів» становить 14 днів.

Для твори обміну або повернення Вам потрібно мати при собі:

- товар в повній комплектації;

- товарний чек;

- гарантійний талон;

- акт технічного стану товару виданий сервісним центром (при необхідності).

Якщо за товар, повертаються гроші, то розрахунки проводяться виходячи з вартості товару на момент його покупки. Гроші повертаються покупцеві в день пред'явлення відповідної вимоги, або в інший узгоджений час, але не пізніше 7 (семи) днів з моменту запиту.


Інтернет-магазин «АЙТІШКА»

Інтернет-магазин «АЙТІШКА» працює для того, щоб задовольнити потреби найвибагливішого покупця, який вирішив купити смартфон, планшет або ноутбук, не виходячи з дому. Наявність великого асортименту - більш ніж 40 тисяч найменувань постійно оновлюваних товарів, дозволить знайти всю інформацію, яка вас цікавить, і придбати техніку або комплектуючі найвищої якості за доступними цінами. Скориставшись послугами нашого магазину, ви заощадите час на довгих і утомливих походах по магазинах - адже у нас купити новий планшет, смартфон або ноутбук можна швидше і простіше. Вас приємно здивує наявність гнучкої системи знижок для постійних покупців. «АЙТІШКА» - це Інтернет-магазин, в якому купити телевізор, холодильник, комп'ютер або оргтехніку для вас стане легко, зручно і вигідно. Ми працюємо для того щоб зробити Ваше життя яскравішим!